Typ: Interní klinika 2. LF UK a FN Motol
Pracoviště: Standardní lůžkové oddělení
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra

- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

- zodpovědný a aktivní přístup

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Ošetř. péče na standardním lůžkovém oddělení v nepřetržitém provozu. Spolupráce s ostatními členy týmu - lékaři, ošetřovateli, sanitáři, fyzioterapeuty, nutričními terapeuty a soc. pracovníky. Využití či rozšíření znalostí a dovedností v různých podoborech interny - gastroenterologie, diabetologie, nefrologie, kardiologie, cévní vstupy.

Kontakt:

Mgr. Kateřina Lisová, vrchní sestra

tel.: 22443 4005,  email: katerina.lisova@fnmotol.cz

Poznámky: Podporujeme další vzdělávání - účast na seminářích, kurzech, konferencích, doplnění specializačního vzdělání či studium na VŠ. Nabízíme platové zvýhodnění pro absolventy.[/p]