Typ: Klinika dětského kardiocentra
Pracoviště: Katetrizační sál
Požadavky:

- ukončené vzdělání v oboru všeobecná/dětská sestra

- PSS-ARIP nebo praxe na katetrizačním sále vítána

Datum nástupu: ihned
Náplň práce:

Dvousměnný provoz s pohotovostí na telefonu.

Zajímavá práce na moderně vybaveném sále.

Písemné nabídky s CV zasílejte na adresu: Vrchní sestra Mgr. Jana Matušíková, Dětské kardiocentrum, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5,  nebo na e-mail: jana.matusikova@fnmotol.cz, tel.: 22443 2905.

Možnost uplatnění na jediném pracovišti v ČR, které ze zabývá komplexní péčí o děti s vrozenými srdečními vadami. Možnost dalšího vzdělávání a odborného růstu, ubytování pro mimopražské, zaměstnanecké benefity, 6 týdnů dovolené.