Služby nad rámec zdravotního pojištění

Nemocnice poskytuje spektrum specializovaných služeb, které nejsou hrazeny z veřejného zdravotního pojištění. Tyto výkony a služby hradí klienti v pokladně Oddělení Péče o Samoplátce.

V rámci našeho oddělení se vybírají platby za:

• poskytnutou zdravotní péči u pacientů-samoplátců;
  • nadstandardní ubytování a stravu. Více informace viz  Nadstandardní nezdravotní služby.
  • asistovanou reprodukci (ceník zde: Asistovaná reprodukce);
  • stomatologické výkony (více informace zde: Stomatologie) – neposkytujeme zubní pohotovost;
  • plastickou chirurgii (více informace najdete Plastická chirurgie);
  • ubytování zaměstnanců/návštěv/ rodičů hospitalizovaných dětí.

Exkurze

Více než 20 let zajišťuje Oddělení Péče o Samoplátce exkurze ve FN Motol pro externí návštěvníky. Exkurze zahrnuje prohlídku dvou nemocničních oddělení (dle přání skupiny a aktuálních kapacitních a provozních možností nemocnice) a prezentaci, v níž se účastníci exkurze dozví mnoho zajímavých informací o nemocnici.

• Minimální čas exkurze je 1,5 hodiny.
  • Účastnický poplatek činí 280 CZK vč. DPH 21 % za osobu.
  • Zahraniční účastníci exkurze si musí sami zajistit tlumočníka, který je od účastnického poplatku osvobozen.

V případě zájmu se obraťte na kontaktní osobu: Mgr. Jakub Wichs, jakub.wichs@fnmotol.cz

Motol Accommodation

FN Motol nabízí možnost ubytování hotelového typu v samostatném nově zrekonstruovaném křídle ubytovny FN Motol. Pro více informací se prosím obraťte přímo na recepci ubytovny nebo kontaktujte oddělení telefonicky na čísle +420 224 437 309.