loga-EU-NPO-MZCR

Projekt „Vybavení vědeckého a diagnostického onkologického centra – Fakultní nemocnice v Motole, Praha“ je financován Evropskou unií z Nástroje pro oživení a odolnost prostřednictvím Národního plánu obnovy ČR.

Název projektu:

Registrační číslo projektu:
CZ.31.8.0/0.0/0.0/23_072/0008253

Identifikace výzvy:
Program: Národní plán obnovy ČR
Komponenta : 6.2 Národní plán na posílení onkologické prevence a péče
Číslo výzvy: 8
Název výzvy: 6.2.4 Rozvoj vysoce specializované hematoonkologické a onkologické péče

Stručný popis projektu:
Rozvoj vysoce specializované péče v Komplexním onkologickém centru prostřednictvím podpory rozvoje diagnostiky a léčby všech typů onkologických diagnóz za pomoci inovativních technologií a s využitím mezioborového přístupu.

Aktivita C
Vybavení vědeckého a diagnostického centra, které bude integrální součástí nově vzniklého Motolského onkologického centra. Účelem vybavení centra bude především provádění translačního výzkumu vedoucího k zavedení nových moderních metod pro diagnostiku, monitorování a řízení onkologické léčby.