Odborný pracovník v laboratorních metodách pro ÚLM

Typ: zástup za MD
Pracoviště: Ústav lékařské mikrobiologie 2. LF UK a FN Motol
Požadavky:

VŠ vzdělání v oboru, pečlivost, AJ výhodou, praxe vítána, ale není podmínkou.

Datum nástupu: dle dohody
Náplň práce:

Molekulárně genetické analýzy bakteriálních agens.

Písemné nabídky včetně CV zasílejte do 17.8.2016 na adresu: Jana Palacká, ÚLM 2. LF UK a FNM, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 nebo na e-mail: pavel.drevinek@lfmotol.cuni.cz . Informace na tel: 22443 5351.

Nabízíme užitečnou práci používající moderní techniky a vysokou míru zodpovědnosti.

Dále nabízíme možnost odborného růstu, ubytování pro mimopražské, a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů.